O nas

Nazywam się Sebastian Michalczyszyn i jestem właścicielem firmy Bystry Ogród Sprzedaż – Serwis – Naprawa, zlokalizowanej w Kłodzku, na terenie województwa dolnośląskiego.

Naszą specjalnością jest serwis sprzętu ogrodniczego. Wykorzystujemy najlepsze dostępne części zamienne, materiały oraz narzędzia, które z powodzeniem pozwalają nam podjąć się naprawy dowolnego sprzętu ogrodniczego. W szczególności wykonujemy naprawy kosiarek. Urządzenia te są narażone na masę niekorzystnych czynników, które mogą doprowadzić do awarii.

Naprawiamy:

  • urządzenia leśne,
  • urządzenia ogrodnicze,
  • kosiarki ogrodnicze,
  • maszyny ogrodnicze,
  • traktorki,
  • pilarki.

Mamy możliwość pozyskania dokumentacji technicznej na temat urządzeń dowolnego producenta. Dzięki temu naprawy realizujemy zgodnie z zaleceniami dla konkretnego produktu. Działamy również jako sklep ze sprzętem dla ogrodnictwa. Nasi sprzedawcy poznają potrzeby i oczekiwania Klientów, a na ich podstawie dobierają najkorzystniejsze rozwiązania.

Naprawy świadczymy z dojazdem do Klienta. Po wykonaniu usługi udzielamy porad, które pomagają uniknąć problemów z urządzeniami w przyszłości. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość oraz profesjonalne podejście.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Dom jest tam, gdzie czujemy się najbardziej komfortowo. Dom to miejsce, w którym przebywają nasi gracze. Witamy w zupełnie nowym świecie koszenia. Kosiarki Robomow Friendly Home bez trudu dopasowują się do Twojego stylu życia, błyskawicznie czując się w Twoim życiu, ogrodzie i zespole domowym. Zaprojektowane, aby zapewnić najłatwiejsze, najwygodniejsze i najmniej czasochłonne koszenie w istorii, kosierki Robomow są przyjazne dla ogrodu, przyjazne dla użytkownika i dla rodzin. W domu i ogrodzie Robomow jest po prostu najlepszym graczem zespołowym.

WOLF-Garten wspomoże Cię w rodzinnym wypoczynku przy aktywnej, bez wysiłkowej i zawsze przyjemnej pielęgnacji Twojego ogrodu. Marka ta zapewnia nie tylko maszyny, ale również najlepsze nasiona traw, innowacyjne nawozy, wyjątkowe i funkcjonalne narzędzia ogrodnicze. A to wszystko dla przyjemności rodzinnego wypoczywania na łonie natury.

MTD zaspokoi potrzeby wszystkich miłośników ogrodów. Używając produktów tej marki możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie sprawne i zawsze wykona swoją pracę, a Ty będziesz mieć czas na relaks i delektowanie się pięknem swojego ogrodu!

Cub Cadet oferuje porządny sprzęt dla wymagających użytkowników i profesjonalistów. Jeśli jesteś użytkownikiem szukającym innowacji, ta marka to strzał w dziesiątkę! Cub Cadet od wielu lat stawia na wdrażanie innowacji w zakresie rozwoju produkcji kosiarek, traktorków ogrodowych i odśnieżarek.

Marka Arnold oferuje najwyższej jakości części zamienne do sprzętu ogrodniczego. Korzystaj z szerokiej gamy akcesoriów i części i przestań obawiać się, że Twój sprzęt odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie!

Dostarczamy na rynek wysokiej jakości produkty do ogrodu i domu, podobnie jak inni duzi producenci, poświęcamy duża uwagę rozwojowi i projektowaniu.

Przyszłość marki HECHT widzimy przede wszystkim w rozwoju maszyn akumulatorowych i kompleksowych programów produktowych nie tylko dla ogrodu i warsztatu, ale także dla elektromobilności.

Producent pierwszej w branży samojezdnej kosiarki rotacyjnej w 1951 roku, Snapper® jest liderem w ułatwianiu prac na podwórku. Dziś Snapper oferuje jeden z najszerszych asortymentów urządzeń zasilających do Twojego podwórka lub ogrodu. Ciągniki, kosiarki samojezdne i kosiarki pchane charakteryzują się łatwą obsługą, opływową konstrukcją i łatwą zmianą od wyrzutu bocznego do wyrzutu tylnego do workowania lub mulczowania. Jak mówią nasi zadowoleni właściciele, to tak proste, jak to tylko możliwe.